Style of living – Aluhaus

Riadiac sa dlhoročnými skúsenosťami a uznávanými hodnotami, vytvorili sme značku, ktorá na jednej strane uľahčuje každodenný život a dáva pocit bezpečia, na druhej strane ponúka estetické a moderné riešenia. Chápeme nášho klienta, pretože jeho očakávania sú nám najbližšie. Preto sme partnerskou značkou ponúkajúcou funkčné riešenia, ktoré inšpirujú.

Originalita pre vás

Vášeň pre projektovanie je našou cestou k tvorivému mysleniu. Tvoríme už mnoho rokov, neštandardne, originálne a najmä s individuálnym prístupom – pretože dobre navrhnuté veci si zaslúži každý.

Nadčasovosť pre komfort

Geometria, harmónia a zmyselný minimalizmus našich produktov vytvárajú funkčný a moderný priestor. Inovatívne riešenia uľahčujú našu každodennosť – pretože doma sa každý chce cítiť dobre.

Flexibilita pre vašu spokojnosť

Hliník zaručuje vysokú spoľahlivosť a široké konštrukčné možnosti. Vďaka jeho projektovej flexibilite podnecujeme k novým estetickým zážitkom. Rozumieme rôznorodým potrebám, preto rozvíjame technické aspekty pre náročných, ako aj vizuálnu stránku pre tých, ktorí ju oceňujú.

Kvalita pre dobrý pocit

Vlastnosti ako odolnosť a spoľahlivosť prispievajú k tomu, že sa z obydlia stáva enkláva intimity. Radi prispievame k bezstarostnosti a k radosti z každodennosti vo Vašom životnom priestore. Je to Váš domov. Cíťte sa v ňom bezpečne.

Aluhaus

■ Bezpečnosť a komfort

Hliníkové systémy ALUHAUS sa vyznačujú nenáročnou údržbou. Nižšia váha materiálu uľahčuje ich montáž. Aplikované technológie garantujú optimálnu tepelnú izoláciu, vodotesnosť a odolnosť proti zaťaženiu vetrom.

■ Šetrnosť voči životnému prostrediu

Naše produkty sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí dbajú o životné prostredie. Systémy ALUHAUS môžu byť v plnej miere využité ako druhotná surovina, a to bez akýchkoľvek kvalitatívnych strát materiálu.

■ Moderný dizajn

Vzhľad produktov ALUHAUS je pre nás veľmi dôležitý. Široká paleta farieb a univerzálnosť vzorov umožňujú zosúladiť naše produkty s akýmkoľvek architektonickým štýlom.

■ Energetická úspornosť

Hliníkové systémy ALUHAUS sú vďaka vynikajúcej tepelnej izolácii vhodnou voľbou pre pasívne a nízkoenergetické domy.

■ Odolnosť na dlhé roky

Výhodou našich produktov je ich vysoká trvácnosť. Sú odolné voči UV žiareniu a vlhkosti, nehrdzavejú a nedeformujú sa. Odolávajú negatívnym klimatickým vplyvom a ich údržba je vďaka tomu výrazne ľahšia.

ZÁRUKA KVALITY ALUHAUS

  • Dlhodobo bezproblémové používanie – 5-ročná záruka na systémy
  • Až 10-ročná záruka na povrchovú úpravu
  • Odolnosť voči nežiaducim poveternostným vplyvom
  • Izolačné štvorsklo v modeloch dverí Elite s obojstranne prekrytou výplňou – zvýšená tepelná izolácia
  • Zastrešenie vstupu nie je potrebné
  • Moderný vzhľad a unikátne vzory
  • Inovatívne riešenia v oblasti bezpečnosti
  • Komfort vďaka akustickej izolácii
0
ROČNÉ SKÚSENOSTI
0
PREDAJNÍ V 13 KRAJINÁCH
0
ZAMESTNANCOV