Bezpečnostná technika

Bezpečnostné systémy najvyššej kvality s automatickými závorami. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko bezpečnostných systémov. Už v základnej verzii je použité automatické uzamykanie. Použitím blokovacích ramienok sme získali uzáverový systém Automatic A2, ktorý stačí dovrieť s krídlom pre uzamknutie domu. Pridaním ďalšieho prvku pod hlavnou skrinkou zámku sme získali systém Automatic A3, ktorý ponúka výhradne ALUHAUS. Zaisťuje vysokú úroveň zabezpečenia pri zachovaní maximálnej funkcionality a ergonómie. Najprepracovanejším riešením je bezpečnostný systém Automatic A4, ktorý má dve automatické strelkové závory a dve masívne závory.

 Stavte na automatické viacnásobné uzatvorenie dverí!

Dvere s automatickým uzatváraním zaisťujú vysokú mieru bezpečnosti. Stačí dovrieť dvere – vtedy sa bez potreby zamykania kľúčom automaticky uzamknú vo viacerých bodoch. Strelky sa automaticky zmenia na závory a sú blokované proti spätnému zasunutiu.

Program SECURY Automatic „s kliknutím”

Z vonkajšej strany sa zámok odomyká kľúčom, z vnútornej pomocou kľučky.

Výhody zámku:

  • výrazne zvýšená ochrana proti vlámaniu,
  • nie je možné deformovať dvere – zámok je vždy uzamknutý,
  • prestaviteľné strelky – použiteľné v ľavých aj v pravých dverách,
  • široký výber doplnkov.

Viacbodový bezpečnostný zámok SECURY Automatic s elektrickým otváračom
Dvere sa zvonku odomykajú bezdotykovo prostredníctvom SECURY COMFORT a elektronického kľúča. Po zatvorení dverí sa opäť viacnásobne uzamknú.

Výhody zámku:

  • lepšia ochrana proti vlámaniu,
  • nie je možné deformovať dvere– zámok je vždy uzamknutý,
  • zjednodušenie otvárania – netreba používať silu, aby sa závory vrátili pri otáčaní kľúčom.

Strelkové závory sa motoricky zasunú do krídla. Rámová časť nie je pohyblivá, čo zvyšuje úroveň zabezpečenia. Ovládacím prvkom na vonkajšej strane dverí je biometrický snímač, alebo dotykový senzor integrovaný v madle.Na základe testovania získali dvere zo série ELITE certifikát v triede odolnosti proti vlámaniu RC2 a RC3 podľa EN 1627-1630 – rovnako samostatné dvere, ako aj dvere s bočnými svetlíkmi – čo umožňuje prispôsobiť dvere individuálnym požiadavkám na bezpečnosť.
Technika bezpieczeństwa

Premyslené zabezpečenie Aby sa úplne vylúčila hrozba neželanej manipulácie, štandardne je použitý proces kódovania s najvyšším stupňom zabezpečenia. Vďaka doplnkovému „párovaniu” v procese výroby medzi vonkajšou a vnútornou jednotkou vzniká absolútny unikát.

Decoral

  • Decoral
  • Decoral

Pomocou termotransferu je možné nanášať na povrch profilov rôzne vzory, ktoré môžu zobrazovať napríklad kamenný alebo kovový povrch. My sme ho využili na to, aby sme v maximálnej miere zladili vzhľad dverí a okien. Použitie tejto technológie prináša jednak vynikajúci vizuálny efekt, pričom je aj dôkazom toho, že dvere z našej ponuky sú zhotovené z materiálov odolných aj voči tým najvyšším teplotám.


Teraz sa už nemusíte obávať farebného zosúladenia okien a dverí!

V našej ponuke nájdete všetky najpopulárnejšie dekory dreva zhotovené technológiou DECORAL. DECORAL je alternatívou inovatívneho riešenia ColorFULL aplikovaného v oknách spoločnosti OKNOPLAST. Toto riešenie spočíva v použití fólie so vzhľadom dreva aj na vnútorných častiach okna, ktoré sú viditeľné po otvorení krídla. Vďaka tomu je docielený jednotný vzhľad a štruktúra celého povrchu. Táto technológia bola už mnohokrát ocenená, naposledy talianskym stavebným portálom Edilportale.

Vzory madiel

Bohatá paleta madiel pre docielenie individuálneho charakteru vchodových dverí.

Kovanie a príslušenstvo

Kovanie a príslušenstvo


Madlo s dotykovým senzorom

Senzor dotyku v madle v kombinácii s elektrozámkom v uzáverových systémoch Secury zaisťujú ľahký chod: dvere sa môžu pohodlne otvárať uchopením madla. Po ručnom domknutí dverí alebo pomocou samozatvárača sú dvere opätovne zaistené.

Kovanie a príslušenstvo
Elegantná kľučka

s deleným štítom a rozetou. Vďaka výnimočnému tvaru zabezpečuje pohodlné a ľahké používanie.

Kovanie a príslušenstvo
Spevnene prahu

Kvôli zaisteniu stabilnej montáži dverí si za príplatok môžete objednať montáž spevnenia prahu.

Rozšírenie je dostupné v uvedených rozmeroch, z ktorých môžete vyskladať prah s požadovanou výškou.


Kovanie a príslušenstvo

Skryté závesy regulovateľné v troch úrovniach

sú najexkluzívnejšie riešenie, ktoré zvyšuje estetickú hodnotu dverí. Ich použitie znamená, že kovanie nie je viditeľné z vonkajšej strany.

Okopovú lištu

Ak chcete chrániť vaše dvere pred mechanickým poškodením, môžete si nechať namontovať okopovú lištu z nehrdzavejúcej ocele v jednom z troch dostupných variantov.

Prstencová rozeta

Predstavuje jemný dekoračný prvok, ktorý nie je dominantný na výplni a krídle. Navyše je zalícovaná s výplňou, preto nie je možné vylomiť vložku a vlámať sa do vášho domu.

Tŕne proti vlámaniu

Namontované sú na strane so závesmi, pričom účinne zabraňujú vylomeniu dverí. Sú jednoznačne najlacnejším spôsobom, ako zvýšiť bezpečnosť.

Skrytý samozatvárač

Zabezpečuje funkčnú stránku, ako aj výnimo¬čnú estetickosť. Zatvárací systém je plne integrova¬ný v krídle – pri otvore¬ných dverách je viditeľná len klzná lišta. V štandar¬de je funkcia nastavenia blokády otvorenia dverí v uhle od 80 do 120 stupňov.

Vzory ornamentálnych skiel

Vzory ornamentálnych skiel